Wersja polska English Deutsch
 • Wieża obserwacyjna przy porcie jachtowym w Charzykowach
 • Port Jachtowy w Charzykowach
 • Wnętrze kościoła Zwiastowania NMP w Chojnicach
 • Stary Rynek w Chojnicach – widok na ratusz, kościół Zwiastowania NMP i Bazylikę
 • Tur przy Bramie Człuchowskiej w Chojnicach
 • Jezioro Jeleń na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie
 • Panna z fontanny na Starym Rynku w Chojnicach
 • Kajaki Swornegacie
 • Ścieżka dydaktyczna nad jeziorem Jeleń w Parku Narodowym Bory Tucholskie
 • Chata w Nierostowie zimą
 • Festiwal Teatrów Ulicznych "Chojnicka Fiesta"
Mapa Europy
Mapa województwa

Powiat Chojnicki

Promocja Regionu Chojnickiego
Interaktywna mapa powiatu
Informacja turystyczna
BIP

Osada Swory

OŚRODKI WYPOCZYNKOWE, Turystyka wodna, POLA NAMIOTOWE/KEMPINGI/KARAWANINGI Szanowni Państwo jesteśmy w trakcie aktualizacji danych, więcej informacji wkrótce, ROWERY

Skąd jedziesz? (ulica, miejscowość, kraj):
Adres:
ul. Karsińska 8, 89-608 Małe Swornegacie

Telefony:
+48 52 398 12 36, +48 733 908 007

Internet: http://osadaswory.pl
E-mail: recepcja@osadaswory.pl

Osada Swory to niepowtarzalne miejsce. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Karsińskiego oraz Parku Narodowego Bory Tucholskie. To idealne miejsce dla osób spragnionych ciszy, spokoju, ale i miejsca dla całej rodziny czy aktywnego wypoczynku.

 

Ośrodek zaprasza do wypoczynku w jednym z czterech rodzajów przytulnych, ale przestronnych, drewnianych domków położonych w pachnącym lesie. Osoby, które cenią komfort wypoczynku odnajdą go w nowoczesnych domkach Brda LUX. Duże rodziny wygodnie spędzą czas w przestronnych, 6-osobowych domkach typu Brda, z piętrem sięgającym koron drzew. Z kolei B1 to idealne lokum dla rodziny z dwójką dzieci, zaś Karsin to wygodna przystań dla aktywnych par. Domki są w pełni wyposażone, znajduje się  w nich miejsce do gotowania, lodówka, grzejnik, leżaki, koce, naczynia i wszystko, czego można potrzebować na wakacjach. Miłośnicy bezpośredniego obcowania z naturą znajdą tu wygodne miejsce na położonym na skraju lasu polu namiotowym. Obiekt dysponuje  również wypożyczalnią sprzętu wodnego i rekreacyjnego, a także pomaga w organizowaniu spływów kajakowych czy grzybobrania.

 

W Osadzie można spędzać czas na błogim leniuchowaniu – na leżakach w cieniu drzew, rowerach wodnych i kawie na prywatnym pomoście. Aktywni, niezależnie od wieku, znajdą tu moc możliwości na każdy, nawet deszczowy dzień. Osada Swory położona jest nad samym jeziorem, w pobliżu Strugi Siedmiu Jezior i Parku Narodowego Bory Tucholskie, gdzie znajdują się setki kilometrów leśnych tras pieszych – dla fanów nordic walking, rowerowych – o różnym stopniu trudności, a fanom wodnego szaleństwa polecamy windsurfing i spływy kajakowe w rejonach unikatowych ekologicznie. Osada z powodzeniem może służyć także jako baza wypadowa dla fanów sportów ekstremalnych oraz ciekawskich globtroterów głodnych wiedzy o Kaszubach.

 

Osada Swory tworzy dla turystów ciepłe, przyjazne i rodzinne miejsce.
Dane nieaktualne lub niekompletne? Zgłoś zmianę.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Promocja Regionu Chojnickiego sp z o.o. 2023. Realizacja serwisu: R-net.